X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
پنج‌شنبه 16 تیر‌ماه سال 1390
قتل به خاطر رد درخواست دوستی!

بعضی وقتها وقتی اخبار حوادث را می خوانم خدا را هزار بار شکر می کنم که مرد هستم نه زن!

تعداد قابل توجهی حوادث وجود دارد که مربوط به رد یک خواستگاری از طرف دختر یا خانواده دختر می شود و خواستگار به اصطلاح عاشق برای انتقام دست به قتل، اسید پاشی، گروگانگیری و ...  دختر نگون­بخت یا اعضای خانواده­ی او می شود!

واقعاً فکر کنید! شما دختری هستید که در راه خود میآیید و می روید. یکی به شما پیشنهاد ازدواج می دهد و شما از طرف خوشتان نمی آید یا شرایطش را نمی پذیرید، آنوقت مجازات شما اسیدپاشی به صورت، کور شدن و از بین رفتن زیبایی تا آخر عمر، یا قتل و تجاوز و غیره است!!

واقعاً وضعیت روانی مردم ما در حالت بحرانی قرار دارد. اینکه نمی شود خود را به زور بر دیگری تحمیل کرد باید از کودکی و از مدرسه به نسلها بیاموزند. متأسفانه با افزایش مشکلات اقتصادی روز به روز بر بحرانهای اجتماعی کشور در حال افزوده شدن است. 

اما حادثه زیر نوبره! قتل در اثر رد درخواست دوستی!

ایران: پسر دانشجو که در اقدامی کینه‌جویانه دختر مورد علاقه‌اش را مقابل چشمان حیرت‌زده مردم با کارد از پا درآورده و دوست وی را نیز مجروح کرده بود، در صحنه جنایت دستگیر شد.

حادثه هولناک ساعت یک بعد از ظهر دیروز همزمان با مراجعه دختری به نام مهسا- 23 ساله- و دوستش که هر دو از دانشجویان دانشگاه علامه طباطبایی واقع در سعادت‌آباد بودند، رخ داد. آنها برای بررسی نمرات پایان ترم به دانشگاه رفته بودند که هنگام خروج ناگهان پسر 24 ساله‌ای به نام «کوشا» که از دانشجویان همان دانشگاه بود، در اقدامی جنون‌آمیز با کارد به مهسا حمله کرد و او را هدف ضربه‌های مرگبار قرار داد. دوست مهسا هم که قصد داشت از او دفاع کند، با یک ضربه مجروح شد.

 لحظاتی بعد پسر مهاجم که با چندین ضربه کارد مهسا را از پا درآورده بود، قصد فرار داشت که از سوی مردم دستگیر شد.دقایقی بعد دو دختر مجروح به بیمارستان انتقال یافتند اما مهسا بر اثر شدت خونریزی جان سپرد و دوستش تحت درمان قرار گرفت.

از سوی دیگر، با اعلام موضوع به مأموران کلانتری 145 ونک، متهم دستگیر شده به کلانتری انتقال یافت. بازپرس رسولی، قاضی کشیک ویژه قتل نیز همراه اکیپی از کارآگاهان اداره جنایی برای تحقیق درباره جنایت راهی کلانتری شدند.

متهم در نخستین بازجویی‌های عصر دیروز انگیزه جنایت را شنیدن پاسخ منفی دختر جوان برای دوستی اعلام کرد. در حال حاضر تحقیقات جنایی از او ادامه دارد.