X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
سه‌شنبه 17 اسفند‌ماه سال 1389
پشت پرده ی ریاکاری و عوامفریبی

 اکثر حکومتـهای دیـکتاتوری برپایه ی ریا و عوامفریبی توده های بیخبر مردم را طرفدار خود نگه می دارند. ولی وقتی پرده ها می افتد، آن روی ریاکارانه بر همگان آشکار می شود و تازه مردم متوجه می شوند که یک عمر گول خورده اند. مثل این خبر: 

شگفتی لیبیایی‌ها از ویلای شیشه‌ای پسر قذافی

به گزارش مهر به نقل از روزنامه الشروق الجزایر، ویلای مشهور سیف الاسلام در نزدیکی کاخ «معمر قذافی» در شهر البیضاء قرار دارد که مردم لیبی داستان‌های متعددی درباره جشن‌ها و مراسم‌ شبانه آن مطرح می‌کنند.
بر این اساس کسانی که پس از تسلط بر شهر البیضاء وارد این ویلا شدند از وجود تعداد انبوهی لباس‌های زنانه بدن‌نما در آن خبر می‌دهند. «احمد مصطفی» یکی از شهروندان البیضاء که وارد ویلای سیف الاسلام شده در این‌باره می‌گوید: مردم لیبی سال‌ها نمی‌توانستند حتی از نزدیکی این ویلا عبور کنند. اما پس از تسلط بر شهر البیضاء همگان در پی ورود به این ویلا بودند تا ببینند چه در آن می‌گذشته است.
وی تاکید کرد: پس از ورود به این ویلا از مجلل بودن آن شگفت زده شدیم و با این سوال مواجه شدیم که آیا می‌شود این چنین ویلای با شکوهی در لیبی وجود داشته باشد. این شهروند ساکن البیضاء در ادامه تاکید کرد: در این سال‌ها مردم لیبی را با این دروغ که قذافی در یک خیمه زندگی می‌کند، فریب می‌دادند.