X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
دوشنبه 20 دی‌ماه سال 1389
جون مفت

در ایران جون آدم خیلی ارزونه.  

تعداد قابل توجهی از قتلها در ایران به خاطر نگاه کردن به هم صورت می گیرد! 

« داشت از توی محله ما می گذشت من بهش گفتم نگاه داره؟ گفت:‌دلم می خواد.   بعد درگیر شدیم و من چاقویم را زدم توی شکمش!   »

به همین سادگی! 

فکر کنید این خدای محترم اگه این عمر و سلامتی بی زبون را به جای دادن به یه مشت احمق به انیشتن و ادیسون می داد تا بجای ۷۰ سال ۱۴۰ سال عمر کنند اونوقت الان تکنولوژی و علم کجا قرار داشت؟

 حادثه زیر را بخونید:

قتل به دلیل تاریخ تولد!

خراسان: صبح روز پنج شنبه گذشته جوانی که در نزاع دسته جمعی جوان دیگری را کشته بود، به بازسازی صحنه جنایت در حضور قاضی صفائیان و کارآگاهان شعبه جنایی آگاهی خراسان رضوی پرداخت.

کارآگاه حسن نژاد (افسر پرونده) در آغاز بازسازی صحنه جرم و در تشریح ماجرا گفت: غروب روز چهارشنبه هفدهم آذرماه چند تن از جوانان یک محل در خیابان حر ۱۳ در شهرک شهید رجایی مشهد پس از یک مشاجره لفظی با یکدیگر درگیر شدند که در این میان جواد(متهم به قتل) که ۲۱ سال دارد، جوان دیگری را با وارد آوردن یک ضربه چاقو به پهلویش به قتل رساند که ۲ روز بعد از حادثه ۲ متهم این پرونده با همکاری اعضای خانواده شان خود را به کلانتری شهید رجایی معرفی کردند.

جواد متهم ردیف اول این پرونده نیز در تشریح حادثه به مقام قضایی گفت: آن روز من داخل آرایشگاه یکی از دوستانم نشسته بودم و در بیرون چای صلواتی می دادند وقتی من برای گرفتن چای رفتم، مهران(مقتول) گفت: متولدان ۶۷ به پایین حق گرفتن چای را ندارند! من به این سخن او بی اعتنایی کردم اما دوباره وقتی برای گرفتن چای رفتم، او گفت: متولد چه سالی هستی؟ گفتم: به تو ربطی ندارد! که همین موضوع باعث درگیری شد و برادر مهران با سر ضربه ای به زیر چشمم زد. سپس مهران از مغازه خواربارفروشی (سوپر) یک شیشه نوشابه برداشت و با آن به سمت ما حمله کرد.من که دیدم دست خالی هستم به سمت موتورسیکلت رفتم تا چاقویی را که قبلا پنهان کرده بودم بیرون بیاورم اما چاقو نبود به دوستم حسن گفتم چاقو نیست و او چاقویی را از جیب کاپشنش بیرون آورد و به من داد. من هم ضربه ای به پهلوی مهران زدم که او افتاد در این لحظه وقتی دیدم دوستم حسن از برادر مهران کتک می خورد، به طرف او رفتم و چند ضربه هم به برادر مهران زدم.

این گزارش حاکی است: قاضی صفائیان پس از ثبت اظهارات متهم پایان بازسازی صحنه جنایت را اعلام کرد.