یکشنبه 14 آذر‌ماه سال 1389
سیاهیهای شب دراز ما

مواد مخدر داره در کشور بیداد می کنه. ملت گشنه و بدبختی که در نهایت بیچارگی خودشان را در چاه اعتیاد می اندازند!

قتل یک مادر جلوی چشمان دختر 7 ساله اش!! توسط مرد معتادی که لیاقت پدر بودن را نداشته.

واقعاً دردناکه. تصورش برام غیر ممکنه. اون دختر بچه تا آخر عمر در اثر دیدن این صحنه قتل، طراوت و شادابی خودش را از دست می ده و دچار انواع بیماریهای روانی میشه.

واقعا اعتیاد چه به سر آدم میاره که از پست ترین موجودات هم پست تر میشه.

حالا که حکومت بیشتر در فکر بقای خودشه تا به فکر مردم کاش این صفحات حوادث روزنامه ها را در مدارس درس می دادند تا لااقل خود دانش آموزان تا قبل از ورود به جامعه، آن روی زشت و کثیف جامعه را هم ببینند و خودشان مواظب خودشان باشند:

  قرار‌خونین یک زوج در پارک

وطن امروز: آخرین قرار یک زن با شوهرش که در متارکه بوده‌اند، رنگ خون گرفت. راز قتل این زن 33 ساله که پشت تپه‌های خلوت یک پارک رخ داد با فریاد‌های کودکانه دختر 7 ساله‌اش فاش شد.

ساعت 17 عصر چهارشنبه 10 آذرماه سال‌جاری رهگذران در پارکی حوالی مهر‌آباد جنوبی دختر‌ بچه‌ای را دیدند که گریه‌کنان و وحشت‌زده از پشت تپه‌ها بیرون دوید و مرتب فریاد زد که مادرم را کشت‌!
همزمان با این داد و فریاد‌ها همه دیدند مردی با لباس خون‌آلود از پشت تپه‌ها بیرون دوید و می‌خواست فرار کند که خود را در حلقه محاصره مردان عصبانی دید. مرد 34 ساله به دام افتاد و ماموران کلانتری 19 مهر‌آباد با اعزام به محل جنایت، خود را در برابر جنایتی هولناک دیدند. پشت تپه و در خلوتی شامگاهی جنازه خون‌آلود یک زن جوان دیده شد که روی زمین افتاده بود و آثار زخم‌های عمیق روی جسدش به چشم می‌خورد.
دختربچه‌ای که بشدت ترسیده بود همانجا ادعا کرد که مادرش «نرگس» نام دارد و مرد خشمگین پدرش است که اختلاف زیادی با مادرش داشته است.
وقتی بازپرس شاهنگیان از شعبه دوم دادسرای امور جنایی تهران نیز پای در قتلگاه گذاشت، در بررسی‌های میدانی پی‌برد زوج جوان که 2 بچه 7 و 14 ساله دارند از ماه‌ها پیش از هم متارکه کرده و قرار بود بزودی طلاق بگیرند.

قرار خونین

«نرگس» با 9 ضربه چاقو از پای درآمده بود و «چنگیز» با دستور بازپرس شاهنگیان در اختیار ماموران اداره 10 پلیس آگاهی تهران قرار گرفت.
‌چنگیز‌ در بازجویی‌های کارآگاهان گفت: از وقتی با نرگس ازدواج کردم رفتارهای عجیبی از او دیدم. احساس می‌کردم به من خیانت می‌کند تا اینکه با بهانه‌جویی خواست از هم جدا شویم. وی افزود: خیلی اصرار کردم در زندگی با من بماند اما اعتنایی به خواسته‌هایم و اینکه بچه‌هایمان گناه دارند، نداشت و از هم متارکه کردیم تا اینکه روز حادثه وی را به پارک دعوت کردم و با هم قرار گذاشتیم. خیلی از دست نرگس عصبانی بودم به‌خاطر همین وقتی با دختر کوچولویم به سر قرار آمدند خواستم تا پشت تپه‌ها رفته و با هم حرف بزنیم و در آنجا که هیچ‌کس ما را نمی‌دید چاقو را به دستم گرفته و به سمتش حمله کردم، اگر دخترم سر و صدا نمی‌کرد می‌توانستم فرار کنم تا اینکه رهگذران من را با سر و صورتی خون‌آلود دستگیر کردند.
کارآگاهان که با اعتراف مرموز این مرد چاقو‌کش روبه‌رو شده بودند به تحقیقات برای افشای اختلاف خانوادگی وی با همسرش پرداخته و دریافتند چنگیز اعتیاد شدیدی به مواد مخدر داشته و از وقتی وارد دنیای افیون شده نسبت به رفتارهای نرگس بد‌بین شده بود تا جایی‌که زن جوان به‌خاطر فرار از کتک‌های شوهرش از وی متارکه کرده بود تا با حاضر شدن در دادگاه خانواده طلاق بگیرد. این بررسی‌های پلیسی نشان داد که چنگیز با نقشه ماهرانه‌ای همسرش را به پارک دعوت کرده و بی‌رحمانه با چاقو به جانش افتاده است.
عامل جنایت در زندان به‌سر می‌برد تا پس از صدور کیفر‌خواست از سوی 5 قاضی دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شود.